Koshi-Med

Health&esthetics

Në kliniken Koshi-Med kryhen shërbime dentare të të gjitha llojeve, protetika stomatologjike, si dhe shërbime të mjekësisë fizikale dhe rehabilitimit - fizioterapeutike me diagnostikim dhe trajtim.

Tek ne do të gjeni aparaturen, teknologjinë dhe metodat më bashkëkohore të

trajtimit. Cdo pacient është njësoj i rëndesishëm për ne dhe stafi ynë është i përkushtuar të përmbushë në kohë dhe me cilesi çdo kërkesë tuajen.

Mos hezitoni për çdo problem që mund të keni, të na kontaktoni apo të ktheheni sërish tek ne sepse kështu ndihmoni mireqenjen dhe shëndetin tuaj dentar dhe trupor.


Mirepresim diskutimet dhe sygjerimet lidhur me shërbimin tone.

Ju premtojmë se vërejtjet dhe pakënaqesitë do të trajtohen seriozisht dhe në kohë.
Tek Koshi-Med do të gjeni cilësinë, përkujdesjen dhe profesionalizmin që gjithsecili nga ju meriton.

Stafi yne angazhohet t’ju ofrojë asistencën dhe pas shërbimeve te kryera. Ne e garantojmë punën tonë dhe jemi të bindur që nuk do t’ju zhgënjejmë.

Misioni ynë është të bëhemi klinika juaj e preferuar!

Dhëmbë të pastër,mishra të shëndoshë😏
#periodontology#calculusremoval#ultrasonic #healthygums
#dentalphotography #dentistry #periodontology_world

😷💪
#toothremoval#molarextraction #surgery #dentalphotography #rootanatomy #molarextractionday

😁 😁 Before/After
#fullmouthrehabilitation #esthetics #dentalphotography #ceramics #dentalart #prosthetics #hollywoodsmile #smilemakeover #smiledesign

Urime Kosovë 💙💛💪 #11vjetshtet

-Perjetim me kenaqesi ,pa frike💪
-Making their experience more fun 👼
#pedodontics #endodontics
#rootcanal #rootcanaltreatment #rubberdamology #child #dentalphotography #dentistrylove #dentistry

Për mishëra dhe dhëmbë të shëndoshë,pastrimi profesional është më se i domosdoshëm 💪
#periodontology #periodontology_world #gingivitis #calculusremoval #teethwhitening #dentalphotography #dentistry

Pastrimi i gurëzave te dhembit per mishra me te shëndoshë💪
Calculus removal for healthy gums💪
#calculusremoval #ultrasonic #healthygums #periodontitis #periodontology_world

💚💙 #tb
#endodontics
#rubberdam #isolation #keepingitneat #dentalphotography #medicine #molars #dentalart #dentistry

-Because first impression matters.🧒
#cutepatientoftheday

😁 Buzeqesh si duhet 😁 Smile better #compositerestoration
#diastemaclosure #dentalcaries #dentalphotography #dentalart

Mbushje estetike me kompozit.
Esthetic filling with composite.
Feel free to smile!
#compositeveneers #compositebonding #compositephotography #dentalphotography #anteriorcomposite #dentist #smile

Kurore/këllëf nga zirkoni 😁
Single zirconia crown 😁
#zirconia #crown #prosthetics #smiledesign #smilemakeover #white #dentalphotography #dentalart #singletoothcrown #emax #porcelainveneers

Free-hand work😷
Sherim kanali + mbushje estetike
Endo-resto journey😷
#directveneer #compositeveneers #compositerestoration #dentalart #dentalphotography #minimalinvasivedentistry #endodontics #restoration #porcelainveneers #beforeandafter #smiledesign #smilemakeover #smile

#compositerestoration #compositeveneers #cariesremoval #molar #teethwhitening #dentalart #remineralize
Save your teeth before its too late 💪

-Mbushje estetike me kompozite 😁
-Esthetic filling with composite😁 Feel free to SMILE
#brokentooth #esthetics #compositerestoration #compositeveneers #shadeselection #dentistrylove #teethwhitening

-Perdorimi i matriksit per ndertimin e murit(pjeses aproksimale) te dhembit 😷
-Use of a sectional matrix to build the aproximal wall of the tooth.😷 Resto-Endo Journey
#compositerestoration #matrix #sectionalmatrixsystem #endodontics #apexlocator #compositeveneers #premolar

#compositerestoration #dentist #dentistry #esthetics #tooth #caries @ Gjakova

#dentistry #rubberdam #compositerestoration #esthetics #compositeveneers #porcelain #zirconia

#compositerestoration

Mbushje estetike me kompozit😁
#compositerestoration #estheticrestoration #noprep #directcompositeveneers

Timeline Photos

Punim protetikor nga zirconia😁

Perse gjate larjes se dhembeve ka gjakederdhje?
Faza e pare e semundjes se misherave eshte gingivitis.Shkaktohet nga bakteriet dhe misherat behen te kuq te fryer dhe kane gjakederdhje sidomos gjate larjes.

Aplikimi i florit!!
Sipas shoqates Amerikane te Pedodoncis,aplikimi i florit e parandalon dhe kontrollon kariesin ,i ben dhembet me te forte kundrejt bakterieve ne goje dhe pengon demineralizimin posaqerisht tek femijet por edhe tek te rriturit.Gjithashtu ndihmon ne trajtimin e dhembeve senstitiv ndaj ndryshimit te temperaturave gje qe paraqitet shpesh tek te rriturit .
Aplikimi i rregullt duhet te filloje ne moshen e hereshme dhe te aplikohet qdo 6 muaj,ne ordinance stomatologjike .Mirembajtja e vazhduar behet me larjen e dhembeve me paste e cila permban flor.

-Bëje realitet buzëqeshjen e ëndërrave tuaja.
-Make your dream smile a reality.
#smilewhileyoustillhaveteeth. 😁😁

Volume 2:
-Sepse ne ndertojme BUZEQESHJEN tuaj 😃
-Because we design your SMILE 😃
#prosthetics #overdenture #denture #zirconia #ceramics

Volume 1:
-Sepse ne ndertojme BUZEQESHJEN tuaj 😃
-Because we design your smile 😃
#prosthetics #overdenture #denture #zirconia #ceramics

Urime Kosove!!🇽🇰

instagram.com

Health&Aesthetics (@koshimed) • Instagram photos and videos

Prej tash na ndiqni edhe ne Instagram
https://www.instagram.com/koshimed/

instagram.com 57 Followers, 108 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from Health&Aesthetics (@koshimed)

-Doktoreshat e ardhshme te klinikes sone gjate trajnimit ne Finland.SUKSESE!
-Our future doctors during their internship in Finland.GOOD LUCK!

Sherimi i kanaleve me rotary instrument ne nje vizite te vetme pa dhimbje.Aty ku teknologjia dhe eksperienca takohen !
Root canal treatment with rotary instruments in a single painless visit.When technology and experience meet!

youtube.com

Intervista - Dashurije Rizvanolli - Koshi - Fiziatër - YouTube

1-Feb-17

[12/23/16]   se shpejti me njfotime per Osteoporozen, problemin e heshtur!

gjirafa.biz

Ordinanca Koshi Med - Gjirafa.biz

Tani edhe ne " gjirafa.biz" mund te na gjeni.Mire se vini !😀

gjirafa.biz Ordinanca Koshi Med - Ofrojmë te gjitha sherbimet rreth stomatologjise dhe Fizioterapeutikës.

youtube.com

How to Brush Your Teeth the Right Way ( All about health)

Brush,floss,rinse

youtube.com How to Brush Your Teeth the Right Way - All about health - https://www.youtube.com/channel/UC22b8emDhAteSOqdINnn_nQ All about health - Brush Your Teeth the R...

Mehmet Akif College Gjakova

Nxënësitë e klasës 1/A dhe 2/A javën e kaluar vizituan stomatologun dhe kishin rastin te shohin se si zhvillohet puna tek stomatologu. Falenderojme "Koshi-Med" dhe posaqerisht nxeneset e kolegjeve tona Zamira Koshi dhe Emira Koshi per pritjen e tyre.

Urime 28 Nentorin nga stafi KOSHI-MED 👐👐

Aktiviteti fizik mesatar- menyra per te qene i shendetshem!

exclusive.multibriefs.com

MultiBrief: Telehealth is changing the landscape of diabetes management

exclusive.multibriefs.com Diabetes is an epidemic that affects both individuals who suffer from the disease and the overall economy. According to the Centers for Disease Control and Prevention (CDC), more than 29 million people in the U.S. have diabetes, a dramatic increase in the previous estimate of 26 million in 2010.

[01/15/15]   Traveling to Bled, Slovenia! "Train the Foot Trainer" Europian Program, February, 17!Me and Vjollca.

KOSHI-Med

[04/06/14]   Traveling to Luxembourg! As a telemedicine fellow!!

Katër preparate natyrale për zbardhjen e dhëmbëve

globisot.org Soda bikarbonati (soda e bukës) pastron dhe zbardh dhëmbët. Përzieni një lugë të vogël sodë, pak kripë dhe disa pika uthulle dhe me këtë përzierje lani dhëmbët. Veprimin e njëjtë përsëriten dy deri në katër herë në muaj dhe rezultati do të jetë – dhëmbë të mrekullueshëm dhe të kuruar. [...]

Dry needling!

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rr. Washingtoni, Nr28
Gjakova
50000

Opening Hours

Monday 10:00 - 18:00
Tuesday 10:00 - 18:00
Wednesday 10:00 - 18:00
Thursday 10:00 - 18:00
Friday 10:00 - 18:00
Saturday 10:00 - 18:00
Other Medical Centers in Gjakova (show all)
Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji
Marije Shllaku 21
Gjakova, 50000

Ordinanca per veshë,hundë dhe fyt "ENT MED" Doktor specialist: Ilir T. Efendija Gjakove / Kosove 50000 Rruga: Marije Shllaku 21 044-122-442 , 049-122-442

Pro Vet Pro Vet
Kilometri 4te Gjakove-Prizren
Gjakova, 50000

Sherbime Veterinare

Klinika per semundjet  e hundes, fytit dhe vesh*t  - Bardhimed ne Gjakove. Klinika per semundjet e hundes, fytit dhe vesh*t - Bardhimed ne Gjakove.
Bujar Roka Pn. (banesat E Reja Te Dugagjinit)
Gjakova, 50000

Te dielave nuk punohet!

Dr.Selajdin Boshnjaku - Ortoped/Traumatolog Dr.Selajdin Boshnjaku - Ortoped/Traumatolog
Rr Vashingtoni 18
Gjakova, 50000

Ordinanca specialistike "Shkumbini SB" ofron të gjitha shërbimet Ortopedike/Traumatologjike, nën drejtimin e Dr.spec. Selajdin Boshnjaku.

OSNI " INFERMIERIA" SH.P.K OSNI " INFERMIERIA" SH.P.K
Rruga Mazllom Lakuci
Gjakova, 50000

Ordinanca jone me staf profesional , ofron keto sherbime specialistike dhe te mesme mjeksore, NEURO-INTERNISTIKE, INFUZIONE, KATETERIZIME , EKG , EEG, etj

Ordinanca Neuropsikiatrike TRURI Ordinanca Neuropsikiatrike TRURI
Rruga Kasim Uka (afer Spitalit)
Gjakova, 500000

Dr.Agron Këpuska (afër spitalit) Gjakovë [email protected] +377 44 188 080