Barnatore "Kujdesi"

Gjindemi perballe Stacionit Policor ne Gjakove prane "Poliklinikes Kujdesi"

Misioni yne- Te jemi Barnatore e Familjes Juaj duke percjelle trendet e reja qe te kujdesemi cdo dite per shendetin e Juaj. Na vizitoni ne Barnatoren tone dhe kerkoni keshillat tona nga Stafi yne qe me kenaqesi dhe bashkepunim me mjeket e Poliklinikes jemi ne sherbimin Tuaj

Tek ne mund te gjeni produktet kualitative te markes “AVENT” .

Te gjithe besimtareve katolik urime Pashket

Ne barnatoren tone me nje asortiment te gjere dhe gjithnje ne rritje te produkteve te kohes ,per klientelen tone vazhdojme me ofertat :
zbritje 5% per:
-pensionistet
-femijet deri ne 10 vjeq
-personat me aftesi te kufizuar

Gjithnje ne sherbim tuaj tek ne gjeni edhe perkrahjen keshilluese te mjekeve te Poliklinikes “Kujdesi”.

Ju Mirepresim

Tek ne mund te gjeni vajin e vitamines E.

Vitamina E, e vetmja e formës më natyrale si d- alpha tokopheryl për një lëkurë pa rrudha dhe me shkëlqim. Largon shenjat dhe strijat. Mund të konsumohet në dy mënyra: duke e pirë nga goja, ose duke e aplikuar direkt në lëkurë. Kujdes nga vitaminat jo natyrale, me përmbajtje sintetike. Vitamina E, bio 100% është ajo e cila përmban formën d- alpha tocopheryl.Made in England!

[11/28/17]   Urime 28 Nëntorin

[09/23/17]   Tek ne gjeni nje asortiment te gjërë të barnave dhe produkteve farmaceutike.
Vetem tek ne në Barnatoren "Kujdesi" ofrojme zbritje prej 5% per :
-pensionistet
-femijet deri në 10 vjeq
Ju mirëpresim

Tek ne mund gjeni pantofle ortopedike dr.Luigi-Prodhues lider i mbathjeve ortopedike

Barnatore "Kujdesi" ju uron te gjithe besimtareve katolik festen e Pashkeve.

Photos from Barnatore "Kujdesi"'s post

Trumza
(Thymus Serpyllum)

Tradicionalisht përdoret për ngritjen e imunitetit. Ka veti dezinfektuese dhe aniinflamatore dhe përdoret kundër infeksioneve dhe problemeve të frymëmarrjes. Ndihmon ndaj kollës, ftohjes, astmës duke luftuar bakteret që ndodhen në rrugët e frymëmarrjes. Konsiderohet i dobishëm edhe për problemet e grave (ndihmon ndaj dhimbjeve menstruale, kundër kërpudhave dhe baktereve përfshirë Candida, kundër miomave dhe infeksioneve tjera të traktit gjenital).

ReConnect®, SUPER zgjidhje për luftimin e LODHJES KRONIKE!

A keni dëgjuar për SINDROMËN E LODHJES KRONIKE?

Çka është CFS?

Sindroma e lodhjes kronike (Chronic Fatigue Syndrome) është ç`rregullim i cili shkaktohet kryesisht nga jeta moderne, ushqimi pa orar, ngarkesat psiqike dhe mendore.

Simptomat?

Rraskapitje ekstreme pas aktivitetit fizik ose mendor
Ndjenjë e lodhjes edhe pas gjumit të bollshëm
Gjumi jo-kualitativ
Vështirësi në koncentrim
Humbje momentale të memorjes
Mungesë të vëmendjes
Ndjenjë e vazhdueshme e trullosjes
Dhimbje të muskujve
Dhimbje të kokës dhe qafës
Dhimbje të here pas hershme të fytit

Reconnect® ndihmon në luftimin e CFS!

ReConnect® është shtesë ushqimore me bazë të CoQ10, NADH, Serine dhe Vitaminës C, që lidh molekula të ndryshme që ngadalsojnë plakjen e qelizave, gjenerojnë energji natyrshëm, ofron qiltërsi mendore dhe promovon menaxhim efektiv të stresit.

SPEKTRI I VEPRIMEVE TË RECONNECT®

Rrit rezistencën e muskujve
Vepron shpejt
Rrit aftësinë fiziologjike të oksigjenit
Ndihmon në riaftësimin e muskujve
Mbron zemrën nga dëmtimet nga medikamentet
Rrit kapacitetin e thithjes së informacionit
Rrit komunikimin në mes të qelizave
Përmirëson disponimin
Rrit energjinë fizike
Redukton lodhjen mentale dhe fizike
Vepron kundër plakjes
Përmirëson funksionet kognitive
Ndihmon në zgjedhjen e problemeve numerike në më pak kohë
Rrit performancën mentale dhe vizuale
Redukton ndjenjen e të qenurit të përgjumur

PSE RECONNECT®?

RECONNECT® i vërtetuar shkencëtarisht
RECONNECT® është produkt 100% natyral
RECONNECT® pa efekte anësore
RECONNECT® një million copë të sh*tura në vit
RECONNECT® një here në ditë

Rezultatet e sutdimeve klinike janë prezentuar edhe në Stanford University, Paris, Londër, etj. Nëse jeni profesionist i shëndetit, na shkruani dhe ne do të ju dërgojmë materialin e studimit klinik, të publikuar në revistat shkencore më prestigjioze.

Darka e fundvitit 2016,stafi Poliklinika dhe Barnatore "Kujdesi"

Edhe ne muajin Maj vazhdojme me oferta te reja.
Ne Barnatoren "Kujdesi" ofrojme 10% zbritje per personat me aftesi te kufizuara ne te gjitha produktet.
Ju mirepresim

Edhe ne muajin Mars vazhdojme me Risi ne Polikliniken Kujdesi si dhe Barnatoren Kujdesi me oferta per pensionistet dhe femijet.
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet ,poashtu
ofrojme zbritje 5% per te porsalindurit dhe femijet deri ne moshen 10 vjeq.
Kjo nuk eshte e tera - Ne Polikliniken Kujdesi
Per Pensionistet bejme falas keto sherbime
1. matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.keshillime mjekesore etj
Cdo dite ne mengjes prej ores 8-10

Ne Polikliniken tone kujdesemi per te gjithe por per te moshuarit dhe femijet ne veqanti.
Gjindemi në rr.Skenderbeu 118 (perballë stacionit policor) ne Gjakove.
Info: 044-618-618
0390-327-985

[01/24/16]   Edhe ne muajin janar vazhdojme ne Polikliniken Kujdesi si dhe Barnatoren Kujdesi me oferta te sherbimeve falas per pensionistet dhe femijet
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet
Kjo nuk eshte e tera - Ne Polikliniken Kujdesi
Per Pensionistet bejme falas kets sherbime
1. matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.keshillime mjekesore etj
Cdo dite ne mengjes prej ores 8-10

Ne muajin janar
Per bebet dhe femijet bejme falas
1.Keshillime per te porsalindurit
2.Vizite kontrolluese te bebeve dhe femijeve etj.
Cdo dite prej ores 16-18

Ne Polikliniken tone kujdesemi per te gjithe por per femijet dhe te moshuarit ne veqanti

Edhe ne muajin janar vazdhdojme ne Polikliniken Kujdesi si dhe Barnatoren Kujdesi me oferta te sherbimeve falas per pensionistet dhe femijet
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet
Kjo nuk eshte e tera - Ne Polikliniken Kujdesi
Per Pensionistet bejme falas kets sherbime
1. matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.keshillime mjekesore etj
Cdo dite ne mengjes prej ores 8-10
Ne muajin janar
Per bebet dhe femijet bejme falas
1.Keshillime per te porsalindurit
2.Vizite kontrolluese te bebeve dhe femijeve etj.
Cdo dite prej ores 16-18

NePolikliniken tone kujdesemi per te gjithe por per femijet dhe te moshuarit ne veqanti

Ne muajin dhjetor ne "Polikliniken Kujdesi" dhe Barnatoren tone kemi filluar me keto risi:
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet.
Kjo nuk eshte e tera:
Ne "Polikliniken Kujdesi" cdo dite ne mengjes prej ores 08-10
per pensionistet bejme falas keto sherbime:
1.matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.matjen e yndyres
4.keshillime mjekesore etj.

Poashtu me Dr.Donika Pasha Kerleshi
cdo dite prej ores 16-18
per bebet dhe femijet bejme falas
1.keshillime per te porsalindurit
2.vizite kontrolluese te bebeve dhe femijeve etj.

Ne Polikliniken dhe Barnatoren tone kujdesemi per te gjithe,por per femijet dhe te moshuarit ne vecanti.

Ju mirepresim.

's cover photo

Barnatore "Kujdesi"

Photos from Barnatore "Kujdesi"'s post

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Skenderbeu 112
Gjakova
50000
Other Pharmacies / Drugstores in Gjakova (show all)
Aqua Pharm Aqua Pharm
Skenderbeu
Gjakova, 50000

AquaPharm është një farmaci e mirënjohur, e vendosura në qendër të qytetit të Gjakovës. Ofron zgjidhje të plotë dhe gjithëpërfshirëse të produkteve farmaceutike dhe kozmetike.

Blendi-Pharm Blendi-Pharm
Skenderbeu
Gjakova, 50000

Pharmacy