Blendi-Pharm

Pharmacy

🚭🚭🚭

Blendi-Pharm

's cover photo

Blendi-Pharm

A po keni ftoht🔥🔥🔥

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Welcome 2016..........

Urime Festat e Fundvitit....

Anatomike per femije nr: 22,24,26,28,30,32
Dr.luigi.eu

Timeline Photos

Mobile Uploads

Blendi-Pharm

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Urime 28 nëntori 🚩🚩🚩

's cover photo

Mobile Uploads

🚭

's cover photo

's cover photo

's cover photo

's cover photo

Blendi-Pharm

Mobile Uploads

Me mr.ph silveren 😉

Blendi-Pharm

Blendi-Pharm

.😨.................😃

Mobile Uploads

Blendi-Pharm

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Skenderbeu
Gjakova
50000

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Pharmacies / Drugstores in Gjakova (show all)
Aqua Pharm Aqua Pharm
Skenderbeu
Gjakova, 50000

AquaPharm është një farmaci e mirënjohur, e vendosura në qendër të qytetit të Gjakovës. Ofron zgjidhje të plotë dhe gjithëpërfshirëse të produkteve farmaceutike dhe kozmetike.

Barnatore "Kujdesi" Barnatore "Kujdesi"
Skenderbeu 112
Gjakova, 50000

Gjindemi perballe Stacionit Policor ne Gjakove prane "Poliklinikes Kujdesi"