Clinics in Gjilan

Find clinics in Gjilan. Listings include Ergoterapia, Këshilla mjekësore, Farmacia Islame, Vijolla Pharm, Ordinanca "Fizio-Terapia" and Eurooptika. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjilan?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Ergoterapia A Ergoterapia
Nazmi Hoxha
Gjilan, 60000

Ergoterapia është profesion që merret me rikthimin e funksioneve tek personat me aftësi të kufizuar dhe me nevoja të veqanta.

Këshilla mjekësore B Këshilla mjekësore
Gjilan, 61000

Këshilla mjekësore

Farmacia Islame C Farmacia Islame
Sheshi
Gjilan, 1234567

Farmacia Islame

Vijolla Pharm D Vijolla Pharm
Str. Skenderbeu No. 2
Gjilan, 60000

Ne perkujdesemi dhe ndihmojm qe ju te ndiheni me mir We care , Helping the community to feel better

Ordinanca "Fizio-Terapia" E Ordinanca "Fizio-Terapia"
Dardania I Rr.10
Gjilan, 60000

+37744490795 +37745452134

Eurooptika F Eurooptika
Rruga Adem Jashari
Gjilan, 60000

Optika e parë në rajon, me mbi 30 vjet traditë. Eurooptika - caktim i dioptrisë, syze dielli dhe me dioptri, thjerrëza. Cilësi e garantuar.

MSC-Fizioterapia G MSC-Fizioterapia
Halim Aga Nr. 25
Gjilan, 60000

Medical Service Center

Physio Center H Physio Center
Pajazit Ahmeti
Gjilan, 60000

+383 45 219 022 +383 45 374 719

Dritë - Qendra Psiko Sociale I Dritë - Qendra Psiko Sociale
Rr. 15 Qershori 99 Lok.7
Gjilan, 60000

Qendra psikosociale Dritë, trajton femijet me terapinë ABA per stimulim tek femijet me Autizëm,zhvillim të vonshëm, hiperaktivitet etj.

Aku-Center K Aku-Center
Skifter Arifi 81
Gjilan, 60000

Mirësevini në Aku Center ! Vendi ku përmes shërbimeve që ne ofrojmë ju do arrini balancen tuaj shëndetësore. Aku Center përmirëson shëndetin tuaj.

Ordinanca Stomatologjike "Ortodent" L Ordinanca Stomatologjike "Ortodent"
Iliria Gjon Serreqi
Gjilan, 60000

Ordinanca stomatologjike "ORTODENT" ofron sherbime stomatologjike me cilesi te larte dhe Terapi ortodontike mobile dhe fikse.

RezoNancA - Dr.SHEVQETI M RezoNancA - Dr.SHEVQETI
Medllin Ollbrajt
Gjilan, 60000

Ordinanca Specialistike e Urologjise ne Gjilan

Micro Dental N Micro Dental
M25.3
Gjilan, 60000

"Micro Dental" Ordinancë Specialistike Stomatologjike Dr.Sci.Musa Qazimi-Kirurg Oral,Implantolog Gjilan,rr."Bulevardi i Pavarsisë",mbi Banken Ekonomike.

BIOENG O BIOENG
Rr. Sadulla Brestovci Nr. 17
Gjilan, 60000

5000

Qendra per Mjekesi Fizikale  "FizioVali'' P Qendra per Mjekesi Fizikale "FizioVali''
Mulla Idrizi St
Gjilan, 60000

Fiziovali orari 09:00-18:00

Klinika Dentare  "Dentina" Q Klinika Dentare "Dentina"
Ibrahim Pacolli
Gjilan, 60000

Klinika Dentare "Dentina" operon që nga viti 2001 me shërbime profesionale të nivelit të lartë, teknologji të avansuar dhe materiale kualitative.

Ambulanca Specialistike Pediatrike "Pediatria" R Ambulanca Specialistike Pediatrike "Pediatria"
Rr.Kumanovës Nr.32
Gjilan, 60000

Barnatorja ''Pharmacy'' Gjilan S Barnatorja ''Pharmacy'' Gjilan
Qernaqeshme
Gjilan, KOSOVA

Sa Shum e Pelqeni Ket Barnatore''Pharmacy'' Ne Gjilan

VITAL PLUS Active T VITAL PLUS Active
Gjilan, 60000

VITAL PLUS Active

Inmotion Fizioterapia U Inmotion Fizioterapia
Rruga Prishtinës, 6 (afër Furrës Mala)
Gjilan, 60000

+383 44 778 555 +383 45 678 800

O.S.S "Protetika" V O.S.S "Protetika"
Rr.Bulevardi I Pavarsisë
Gjilan, 60000

ORDINANCA SPECIALISTIKE STOMATOLOGJIKE "PROTETIKA" GJILAN (Rr.Bulevardi i Pavarsisë) - DR.SPEC.NEHAT URUÇI OSSProtetika Since 1992

Shkenda Pharm W Shkenda Pharm
Rr. Mulla Idrizi
Gjilan, 60000

Poliklinika Asepsa X Poliklinika Asepsa
Vëllezërit Frashëri Nr.41
Gjilan, 60000

Kirurgji e pergjithshme dhe abdominale Mjekesi familjare Stomatologji Logopedi Analiza laboratorike

BELLADONA Pharm Y BELLADONA Pharm
Rruga " 15 Qershori 99 "
Gjilan, 60000

Ordinanca Gjinekologjike Dr. Burbuqe Mustafa Z Ordinanca Gjinekologjike Dr. Burbuqe Mustafa
“Hamdi Kurteshi”-Nr.9, Rruga Për Malishevë
Gjilan, 60000

Ordinanca Obstetrike-Gjinekologjike ofron sherbime për: Ultrazëri, Kontrollime gjinekologjike, Kollposkopia, Paptesti, Infeksionet gjinekologjike.

LILLY Pharmacy 2 1 LILLY Pharmacy 2
QENDRA E QYTETIT
Gjilan, 60000

BARNATORJA LILLY-2 NE GJILAN, PERVEC PRODUKTEVE FARMACEUTIKE ESHTE E PAJISUR EDHE ME PRODUKTE KOZMETIKE SI DHE PROTEINA TE TE GJITHA LLOJEVE.

@LABORATORIMEDICUS 2 @LABORATORIMEDICUS
Xhemajl Mustafa - Parku I Qytetit , Gjilan,
Gjilan, 600000

Analiza Biokimike contact +38344195756