Clinics in Pejë

Find clinics in Pejë. Listings include Spitali i Përgjithshëm Pejë, DentalHome Clinic, International Hospital-Pejë, Ordinanca Specialistike Stomatologjike Dr.Sh.Shala, Dr.Vanina Kryeziu Gafuri and Veprim Tigani Physiotherapy. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Clinic in Pejë?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Spitali i Përgjithshëm Pejë A Spitali i Përgjithshëm Pejë
Nenë Tereza P.n.
Pejë, 30000

Kjo eshte faqja zyrtare e Spitalit Përgjithshëm Pejë

DentalHome Clinic B DentalHome Clinic
Perandori Justinian
Pejë, 30000

Shtëpia buzëqeshjes suaj !

International Hospital-Pejë C International Hospital-Pejë
Zona Industriale Elkosc Center
Pejë, 30000

Shendeti është pasuri

Ordinanca Specialistike Stomatologjike Dr.Sh.Shala D Ordinanca Specialistike Stomatologjike Dr.Sh.Shala
Rr ''Halil Turku'' Peje Nr 17
Pejë, 30000

Dr.Shkelzen Shala Specialist i Ortodoncise Dr.Shkendize Shala Mjeke Stomatologe Eksperience 30 Vjecare Pune.

Dr.Vanina Kryeziu Gafuri E Dr.Vanina Kryeziu Gafuri
Rr.e Spitalit "Nena Tereze" Pn
Pejë, 30000

Infeksioni i sistemit urinar fillon në rrugët tona urinare, të cilat përbëhen nga veshkat, ureteret (kanalet e urinës), fshikëza e urinës dhe nga uretra. I

Veprim Tigani Physiotherapy F Veprim Tigani Physiotherapy
Rruga Bajram Kelmendi
Pejë, 30000

Veprim R. Tigani- (PTs)

Aerobiku "Hona" G Aerobiku "Hona"
Rr.Emrush Miftari Nr.58, Ish Rruga "Rramiz Sadiku"
Pejë, 30000

Njoftime lidhur me aktivitetet fizike trupore,ushtrime që ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut,arritjen dhe mbajtja e peshës së shëndetshme .

Ordinanca ChiroMed H Ordinanca ChiroMed
[email protected]
Pejë, 00383

Ordinanca Mjeksore Fizioterapeutike - Chiropraktike

Herbal Bio Life I Herbal Bio Life
Hasan Prishtina 21
Pejë, 30000

Produkte cilesore Amerikane per heqjen e peshes se tepert, largimin e yndyres nga trupi, rregullimin e metabolizmit si dhe rregullimin e peshes trupore.

ORL - med J ORL - med
Nena Tereze
Pejë, 30000

Barnatorja Biomed G K Barnatorja Biomed G
Elkos Center
Pejë, 30000

Barnatore

New Hair Style  044473009 L New Hair Style 044473009
Perball Postes 5 Te Dulia Peje
Pejë, 3000

Sherojm Keto Semundje: -Psorijazen -Pikat e Qures -Majesilin -Morthin -Hemoroidet -Kepurdhat

Barnatore " Leo Med " - Pejë M Barnatore " Leo Med " - Pejë
Rruga Adem Jashari
Pejë, 30000

Rea Pharm N Rea Pharm
Hasan Prishtina
Pejë, 30000

NTP AGRO PHARM O NTP AGRO PHARM
Gjin Gazuli 19
Pejë, 30000

Barnatore Bujqësore Veterinare Agricultural Veterinary Pharmacy