Clinics in Pristina - Page 1

Find clinics in Pristina. Listings include The Art of Living, Te Daveti Online, Bahceci Specialty Hospital, Sherim me Kuran, Spitali Amerikan - American Hospital Kosova and Sante Plus Group. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Clinic in Pristina?

Click here to claim your Sponsored Listing.
The Art of Living A The Art of Living
Rr. Sylejman Vokshi, Nr. 27/14
Pristina, 10000

Arti i të Jetuarit Kosovë (Art of Living Kosovo) është degë e "The Art of Living Foundation", OJQ-së jo-fitimprurëse, arsimore dhe humanitare të angazhuar në menaxhimin e stresit dhe në projekte shërbyese.

Te Daveti Online B Te Daveti Online
Bajram Bahtiri Nr 33
Pristina, 10000

Te Daveti Online Çmimet flasin vet...

Bahceci Specialty Hospital C Bahceci Specialty Hospital
Magjistralja Prishtinë-Shkup Km I 9., Prishtinë KOSOVË Prishtina 10000
Pristina, 10000

Spitali Special Bahceci gjendet ne kilometrin e 9 te autostrades Prishtine - Ferizaj #BashkimiBënFuqinë

Sherim me Kuran D Sherim me Kuran
Kosov
Pristina

Rukjegjiu: Besim Misini +383 45 846 237 Sherim me Kur'an dhe Sunet adresa : prishtine lagjja spitait

Spitali Amerikan - American Hospital Kosova E Spitali Amerikan - American Hospital Kosova
Rruga Shkupi, Nr 25, Pranë QKUK-së
Pristina

Spitali Amerikan është institucioni privat shëndetësor më i madh në Kosovë. Të gjitha shërbimet ofrohen në sistemin 24h/7, pra 24 orë në 7 ditë në javë.

Sante Plus Group F Sante Plus Group
Sheshi Nënë Tereza 22/6
Gracanice

Spitali "Sante Plus Group" ofron shërbime në Turqi dhe në Ballkan me teknologji më të sofistikuar dhe me standarde më të lartë Europiane.

Premier League News G Premier League News
Kosovo
Pristina, 4554

Welcome. Premier League News brings you latest news, transfer news, pictures & videos from all the Clubs in the BPL.

Klinika Gjinekologjike Gjermane - DFK H Klinika Gjinekologjike Gjermane - DFK
Magjistralja Prishtine-Ferizaj , Km 5
Pristina, 10000

Klinika Gjinekologjike Gjermane - DFK, Prishtine 044 677 333 : 049 677 333 038 60 60 66 [email protected] facebook/dfk.eu

American Clinic I American Clinic
Magjistralja Prishtinë - Ferizaj (km3)
Pristina, 10000

Kjo klinikë trajton rastet e infertilitetit femëror dhe mashkullor duke vënë në përdorim pajisjet më të sofistikuara për këtë lloj kure.

Klinika Metropolis J Klinika Metropolis
Rr. Enver Maloku, Prapa Maxi 24H, Mati 1
Pristina

Ultrazëri më në fund mbërrin në Kosovë falë klinikës Metropolis

Drindent Clinic K Drindent Clinic
Ali Vitija 213 Kalabri
Pristina, 10000

Qendra laserike Drindent. Numri i telefonit: 044122003 Ne bëjmë tretmane të bukurisë dhe disa nga ato janë të vetmen ne Kosove dhe rajon!

estethica - Prishtinë L estethica - Prishtinë
Sheshi Zahir Pajaziti, Rr. Nena Tereze
Pristina, 10000

Qendra Dermatologjike & Estetike 044/049 344-284

Advanced FUE Clinic Prishtina M Advanced FUE Clinic Prishtina
Bulevardi Nëna Terezë 28-1, Prishtine
Pristina, 10000

Advanced FUE Clinic eshte klinika me moderne e Mbjelljes se FLOKUT e cila garanton nje rrezultat natyral,PA SHENJA PA DHIMBJE Mbjellje Floku

GYNE-KIR Gjinekologji dhe Kirurgji N GYNE-KIR Gjinekologji dhe Kirurgji
Dervish Hima BL-C1 OBJ-1 HY-220, Nr.6, Prishtinë 10000
Pristina, 10000

Shërbimet: Ordinanca "GYNE-KIR" Gjinekologji dhe Kirurgji 00383 45222791+viber; Gjinekologu: 00383 44219437; Kirurgu & Ultrasonisti: 00383 44208898+viber.

Spitali Lindja O Spitali Lindja
Mehmet Xhevori
Pristina, 10000

Faqja zyrtare e Spitalit Lindja në Facebook. Welcome to Lindja Hospital official page. http://www.spitalilindja.com/

Beauty Academy “Dermo - Estetica” P Beauty Academy “Dermo - Estetica”
Blv. “Dëshmorët E Kombit” 60/10 Nr. 3 (Përballë AAK-së)
Pristina, 10000

Beauty Academy “DERMO-ESTETICA” Qendër për sëmundjet e lëkurës, estetikë mjekësore dhe kozmetikë dermatologjike

Spitali ALOKA Q Spitali ALOKA
Veternik
Pristina, 10000

Ne kujdesemi për shëndetin tuaj!

Fitoterapia R Fitoterapia
Ulpianë Rr.Musine Kokollari Afër Ish Benafit Përballë AAK
Pristina, 10000

Fitoterapia - Fuqia e Bimëve

Royal Medical - Ortopedi dhe Neurokirurgji S Royal Medical - Ortopedi dhe Neurokirurgji
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km I 5-të
Pristina, 10000

Spitali Royal Medical ofron shërbimet shëndetësore ortopedike, neurokirurgjike si dhe të kirurgjisë së përgjithme dhe kirurgjisë plastike.

Qendra diagnostike endokrinologjike - Elitaplus T Qendra diagnostike endokrinologjike - Elitaplus
Xhavit Hoxha 28
Pristina, 10000

www.elita-plus.com Qendra Diagnostike Endokrinologjike - ElitaPlus, Dardani, Prishtine, 044 204 240, 045 204 240, 049 204 240

Bio Product Natural U Bio Product Natural
Rruga Prishtina
Pristina, 10000

Pharmacy Natural ofron produkte 100% bio me efekte te garantuara.

Mjekesia Arabe - Herba Health V Mjekesia Arabe - Herba Health
Pristina

KESHILLA PER SHENDETIN TRUPOR, LEKUREN FLOKET, THONJET...

VitaHospital W VitaHospital
Rilindja Nr 96
Pristina, 10000

Spitali Special për Urologji Vitahospital , Rr. Rilindja nr 96 , Veternik, Prishtinë

Poliklinika "Dr. Memli" X Poliklinika "Dr. Memli"
Rr.Imzot NikPrela, Ulpiana D9, Hyrja 7
Pristina, 10000

Kolegji Heimerer Y Kolegji Heimerer
Veranda D4, Hyrja C Dhe D, Lagja Kalabria, (Rruga Për Veternik)
Pristina, 10000

Kampusi Gjermano Kosovar për Arsim dhe Karrierë në Shëndetësi

Hair Clinic Prishtina Z Hair Clinic Prishtina
Sheshi "Nena Tereze" (Perballe Hotel Grand)
Pristina, 10000

Klinike e specializuar per mbjelljen - Transplantint e flokut si dhe per analize - djagnoze - terapi floku.

Dr. Goksu GOC 1 Dr. Goksu GOC
Kalabria
Pristina, 10000

Gynecology, Obstetric, Infertility,Oncology

Optika Simoni 2 Optika Simoni
Sheshi "Nena Tereze" (afer Teatrit Kombetar)
Pristina, 10.000

Optika Simoni (afer Teatrit Kombetar)

ORTHOMEDICA 3 ORTHOMEDICA
Ulpianë, Rr. Faik Konica Nr. 19
Pristina, 10000

Orthomedica është kompani e cila merret me sh*tjen e paisjeve ndihmëse për Ortopedi dhe Ortoprotetikë.

Spitali FATI IM 4 Spitali FATI IM
Mark Dizdari H4/4 Ulpiana
Pristina, 10000

Fati Im - Medical Institute https://www.fati-im.com

MORA Terapi Kosova - Dr. Cem Bagdatli 5 MORA Terapi Kosova - Dr. Cem Bagdatli
Rruga Fadil Hoxha, Kompleksi EXDC 4, Kati 2
Pristina, 10000

IHC Diagnostic Center 6 IHC Diagnostic Center
Magjistralja Prishtine - Ferizaj Km 5, Cagllavicë
Pristina, 10000

Optika Moda 7 Optika Moda
Rruga B
Pristina, 10000

Prishtinë - Rr.Ilaz Kodra Nr5 & Rr.B Mati 1 - mob +38649320583 Fushë Kosovë - Rr Dardania Vushtrri - Sheshi Adem Jashari Mitrovicë - Sheshi Adem Jashari Lipjan - Sheshi Adem Jashari Ferizaj - Rr Rexhep Bislimi

Spitali Sirona 8 Spitali Sirona
Magjistrala Prishtinë - Shkup, Km I 9 -të
Pristina, 10000

Spital special i Gjinekologjisë me obstetrikë, Urologjisë, Kirurgjisë se gjirit, Kirurgjisë maksilofaciale me Stomatologji.

Qendra Diagnostike HUMAN PLUS 9 Qendra Diagnostike HUMAN PLUS
Rruga B
Pristina, 10,000

Human Plus është në shërbimin tuaj në këto drejtime: - Biokimi - Hematologji - Mikrobiologji - Parazitologji - Gjinekologji dhe - Pediatri

You are on page 1 of 5
1 2 3 4 5