Clinics in Ferizaj

Find clinics in Ferizaj. Listings include Poliklinika ORO-FACE, ORL - Shendeti, Medina QDT, VenusLine, Logopedia and Aparate Degjimi. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Clinic in Ferizaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Poliklinika ORO-FACE A Poliklinika ORO-FACE
Rr.Ahmet Kaqiku
Ferizaj, 70000

Poliklinika ORO-FACE ofron shërbime të Stomatologjisë, Kirurgjisë Maxillofaciale dhe Estetike me aparaturë moderne të udhëhequr nga Prof.Dr. Sami Salihu

ORL - Shendeti B ORL - Shendeti
Astrit Bytyqi Nr:8
Ferizaj, 70000

ORL-Shendeti Otorinolaringologjia Kirurgjia e kokes dhe qafes

Medina QDT C Medina QDT
Rr Ramadan Rexhepi
Ferizaj, 70000

Qendër Mjeksore +386 (0) 49 162 111

VenusLine D VenusLine
Zenun Beqa (Lagjia E Re)
Ferizaj, 70000

Eyebrows, Eyeliner, Micro-pigmentation, Lip Liner and/or Full Lip Color, Microblading

Logopedia E Logopedia
Rr.Rexhep Bislimi
Ferizaj, 70000

Terapi në të folur, gjuhë, zë, probleme me gëlltitje, vështirësi në lexim dhe shkrim.

Aparate Degjimi F Aparate Degjimi
Astrit Bytyqi Nr8
Ferizaj, 70000

Aparate Degjimi profesionale per ata qe kane humbje degjimi, modele te ndryshme, garancion i plote, mirembajtje, servisim dhe qmime te aresyeshme!

Rident - Dental Clinic G Rident - Dental Clinic
Vllezërit Gërvalla
Ferizaj, 70000

Natyra Decor H Natyra Decor
Vllezerit Gervalla Afer Pro Credit Bank.
Ferizaj, 70000

Dekorim i veturave Dekorim resturanti Buketa me lula te gjalla Buketa me lula te plastikes Punojm edhe me porosi.. Natyra decor.

Barnatore Visi I Barnatore Visi
Rr. Ramadan Rexhepi
Ferizaj, 70000

SWISS PLUS - Barnatore&Ordinanc J SWISS PLUS - Barnatore&Ordinanc
Rr.Vllezrit Gervalla 113
Ferizaj, 70000

Official Page

Ordinanca Stomatologjike "RA-dent" K Ordinanca Stomatologjike "RA-dent"
Tony Blair
Ferizaj, 70000

Working Staff Alban Shabani Doctor of Dentistry Rajmonda Halili Doctor of Dentistry Fatmir Halili Besnik Kamberi

Barnatore - Poliklinika "Zeka" L Barnatore - Poliklinika "Zeka"
Rr. Ramadan Rexhepi
Ferizaj

Shërbime mjeksore dhe farmaceutike

Logopede - Abetare Goga M Logopede - Abetare Goga
Rr.12 Qershori
Ferizaj, 70000

Vizioni i Ordinances logopedike-Logopedia është të jetë lider në evidentimin parandalimin dhe trajtimin profesional të fëmijëve.

Poliklinika ''Vishi'' N Poliklinika ''Vishi''
Ali Kelmendi
Ferizaj, 70000

Realizojmë këto intervenime kirurgjike: operimin e hemorroideve, fisurave anale, bëjmë syneti, bëjmë operimin e hernisë inguinale, tumore të lëkurës. Të gjitha intervenimet bëhen nga Dr. Imri Vishi 044 128 430. Klinika jonë ofron edhe ko

Poliklinika Pleura O Poliklinika Pleura
Rr.Rexhep Bislimi (e Gjilanit) Nr.107
Ferizaj, 70000

Dr. Ceni P Dr. Ceni
Rr. Vëllezërit Gërvalla
Ferizaj, 70 000

Ambulanca Specialistike Pediatrike " Dr. Ceni " Këshilla mjekësore. Rritja dhe zhvillimi normal i fëmijës. Shqetësime më të shpeshta për shëndetin e fëmijës.

Farmaci Propharm Ferizaj Q Farmaci Propharm Ferizaj
Rr.Rexhep Bislimi.Ferzaj
Ferizaj

Aloeks - Aloe Vera Kosova R Aloeks - Aloe Vera Kosova
Ferizaj
Ferizaj, 70000

Ne kete faqe mund te shihni te gjitha produktet qe mund te bleni ne Kosove te cilat permbajne Aloe Vera.

Orthodynamica KS S Orthodynamica KS
Ferizaj, 70000

Të specializuar në fushën e ortopedisë www.orthomotion.gr Rr.Uran Tinova, Ferizaj 70000

Barnatore Dior-1 T Barnatore Dior-1
Rr: Ramadan Rexhepi
Ferizaj, 70000

Forumi Regjional i OJQ-ve U Forumi Regjional i OJQ-ve
RR.Dëshmorët E Kombit
Ferizaj, 70'000

: Ferizaj Kaqanik Shtime Hani i Elezit Shtërpc

Barnatore ''Labi'' V Barnatore ''Labi''
Rr: Vëllezërit Gërvalla
Ferizaj, 70000

Barnatore "Labi" është e furnizuar me të gjitha llojet e medikamenteve dhe aksesoreve medicional.

Barnatorja "3 Farm" W Barnatorja "3 Farm"
Rruga Gursel Dhe Bajram Sylejmani
Ferizaj, 70000

Mbi tegjitha shendeti

Ordinanca Stomatologjike Estetika Dent X Ordinanca Stomatologjike Estetika Dent
Gursel E Bajram Sylejmani
Ferizaj, 70000

ordinanca gjindet ne rrugen Gursel e Bajram Sylejmani ish rruga e Varosh*t per informata kontaktoni ne nr 044377622 ju mirpret dr.Faik Rifati

Physioactive Y Physioactive
Rr.Reçakut
Ferizaj, 70000

ORDINANCA FIZIOTERAPEUTIKE "PHYSIOACTIVE"