Clinics in Prizren - Page 1

Find clinics in Prizren. Listings include Shtëpia e modës"EKSLUZIVE"Prizren, Ortomedica Hospital, Alergjia Astma & Imunologjia, OS Psikiatri, Dietologe Dea Karabaxhaku and Zona Park. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Clinic in Prizren?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Shtëpia e modës"EKSLUZIVE"Prizren A Shtëpia e modës"EKSLUZIVE"Prizren
Rr.Adem Jashari Nr 9
Prizren, 20000

Numri kontaktues +383 44 107 729

Ortomedica Hospital B Ortomedica Hospital
De Rada
Prizren, 20000

Spitali i parë privat në rajonin e Prizrenit "Ortomedica" ju ofron shërbimet në fushën e ortopedisë dhe kirurgjisë së përgjithshme.

Alergjia Astma & Imunologjia C Alergjia Astma & Imunologjia
Rruga Ismet Jashair Nr.189
Prizren, 20000

Teste alergjike. Trajtim bashkëkohor i alergjis me IMUNOTERAPI SPECIFIKE ne bashkëpunim me ALLERGOPHARMA-Germany. Dr.Arben Ukimeri. 044-432 422.

OS Psikiatri D OS Psikiatri
Rr. Ali Dida, Nr. 65; (Afër QKMF, Stacionit Autobusave)
Prizren, 20000

Ordinancë Specialistike për personat me probleme të shëndetit mendor.

Dietologe Dea Karabaxhaku E Dietologe Dea Karabaxhaku
Lubizhde P.n.
Prizren, 20000

Të jesh i shëndetshëm është më tepër se sa të mos jesh i sëmurë.Të jesh i shëndetshëm do të thotë të ndjehesh mirë në trup e në shpirt.

Zona Park F Zona Park
William Walker
Prizren, 20000

Zona Park e vetmja kompani në Kosovë e certifikuar me ISO&OHSAS për sistemin e menaxhimit të shërbimeve hixhienike, dezinfektim, dezinsektim, deratizim, repelim dhe furnizim.

Medical& Esthetic "La Fame" G Medical& Esthetic "La Fame"
Nijazi Alishani
Prizren, 0011

Ejani dhe binduni per kualitetin dhe sherbimet e pakrahasueshme qe ne ju ofrojme ne qendren tone Estetike! Prizren/Bazhdarhane 049 640-840 / 045 346-080

Klinika Physio Care H Klinika Physio Care
Medina
Prizren, 20000

Fisnik Bajrami Fizioterapeut Rruga medina nr.10 pran shesh*t shadervan rrugica perball restaurant Te Syla 20 m nga vector tours

Spinal Center Prizren I Spinal Center Prizren
Wesly Clark
Prizren, 20000

Trajtimin i semundjeve te boshtit kurrizor,trajtimin e dhimbjes ,semundjeve neurologjike me neurokirurg dhe fizoterapeut. Nr tel 045-856-111 ; 044-490-634.

Qendra e Mjekësisë Fetale J Qendra e Mjekësisë Fetale
Rr. Fan Noli 10
Prizren, 20000

Dr. Arbërore Nora Zymberi

Fizioterapi-Prizreni K Fizioterapi-Prizreni
Ofrojm Terapi Fizikale Neper Shtepit Tuaj
Prizren, 23000

Hemiplegjia-Spondiloza dhimje e qafer-Disk Hernale Brachial plexus-Tortikolis Manuel Terapi Elektroterapi Gonoartroza Refleksologji Relax Masaj Hixhame

Optika Lens L Optika Lens
Rrasat E Koshares 39
Prizren, 20000

Ordinanca fizioterapeutike Fiziomed M Ordinanca fizioterapeutike Fiziomed
Kadri Nesho
Prizren, 20000

Shëndeti fizik, vetëbesimi i lartë!

LINEA DENTAL STORE N LINEA DENTAL STORE
Faik Emrushi Prizren
Prizren, 20000

Dialab O Dialab
Halil Berisha
Prizren, 20000

Laboratori biokimik hematologjik

King Pet Prizren P King Pet Prizren
Shuaib Spahiu
Prizren, 20000

.

Psikiatri NAIM FANAJ Q Psikiatri NAIM FANAJ
Rr. Ali Dida, Nr. 65
Prizren, 20000

Ambulancë Specialistike për personat me probleme të shëndetit mendor. - Vlerësim, këshillim dhe trajtim. - Psikoterapi për fëmijë dhe adoleshentë,

Pupa R Pupa
Rr.Tirana Nr 438
Prizren, 20000

Informata mbi shendetin tone!

OPTIKA JAKI S OPTIKA JAKI
Rruga Sheh Emini
Prizren, 20000

since 1993 Optika JAKI optical workshop is well trained to provide you with the products and services to assure you total wearing comfort for all you vision needs. We will begin by reviewing your prescription needs and offer you a wide variety of frame

Herbalkos U Herbalkos
Xhemil Fluku
Prizren, 20000

Bimëtari - Herbal Shop

Doneta-Med N.Sh V Doneta-Med N.Sh
Leka I Madh
Prizren, 20000

Ambulanca Pediatrike & Farmaci Dr. Njazi Shala - spec.i pediatrise Dr. Taulant Shala - spec. i pediatrise Mr.ph. Liridon Shala - farmacist

Ambulanca Kardiologjike "Cardiology" Dr. Drita Berisha Intern. - Kardiologe W Ambulanca Kardiologjike "Cardiology" Dr. Drita Berisha Intern. - Kardiologe
Xhemil Fluku 17
Prizren, 20000

Specializuar në Gjermani. Ofrojmë Echokardiografi, Ergometri, Ekg-Holter, Echo Abdominale, e Gjandrës Tiroide, Doppler i Art. Renale, Karotideve etj.

Barnatore Bujari X Barnatore Bujari
Rr. Jonit
Prizren, 22222

Barnatore "Bujari" Ofron llojllojshmeri te produkteve sintetike dhe Bio..

IDerm Y IDerm
Rruga Jonit
Prizren, 20000

Bio-Ing  QDT Z Bio-Ing QDT
Rr. Ismet Jashari Nr. 189
Prizren, 20000

LABORATORI: VIZITA SPECIALISTIKE: Alergologu-Imunologu 044-432 422 Pulmologu-Internisti 044-215 861 Ortopedi 044-191 991 Urologu 049-232 814

Amerpharm 1 Amerpharm
Rr. Ali Hadri
Prizren, 20000

Pharmaceuticall Drugs of all kind, for the best price you can get.

Paisje Ortopedike -  Ortopedic Products 2 Paisje Ortopedike - Ortopedic Products
Lagjja Ajdmejdan Rr.Tirana
Prizren, 20000

Paisje Ortopedike dhe Ortoprotetike

Fizioterapi Medical Center 3 Fizioterapi Medical Center
Mbreti Pirro 125
Prizren, 20000

klinika diagnostikoterapeutike

SHEMO 4 SHEMO
Jusuf Gervalla 165/a
Prizren, 20000

Distributing Para-Pharmaceutical products all around Kosova

AestheticFace 5 AestheticFace
Vrinit 11
Prizren, 20000

Liftingu i fytyres,Plasmo liftingu,Fryerja e buzeve dhe mollezave,Acne-Scar Therapy,Alopecia Theraphy ...

KOMOT Pharm 6 KOMOT Pharm
Dallmatet 59 , Lagjja Dardania 20000 Prizren
Prizren, 20000

Per distribuim te produkteve fatmaceutike, materialeve shpenzuese, shtesa ushqimore, shamponave etj

SH.P.K Galaktika 7 SH.P.K Galaktika
Joni Nr 2
Prizren, 15.04

Prizren -joni nr 2

Family Pharmacy 8 Family Pharmacy
Jonit 38
Prizren, 38400

Barnatore,Pharmacy  ''Gentiana'' 9 Barnatore,Pharmacy ''Gentiana''
Ljubizde
Prizren, 20000

Gjendemi perball Ambulantes ne fsh.Lubizhdë

You are on page 1 of 2
1 2